- Komerční sdělení -spot_img

Každodenním bojem všech majitelů výrobních firem je zajisté shánění vhodných zakázek. Zvlášť během současné krize mohou být dobré zakázky nedostatkovým zbožím. K tomu připočtěte ještě fakt, že ne všechny výrobky jste schopni vytvořit svépomocí, takže takové zakázky nejspíše odmítnete. Proč je to ale velká chyba?

Přijímejte i zakázky, na které si nevystačíte sami

Přirozenou součástí ohromného světa strojírenské výroby je omezená kapacita každého podniku. Zkrátka a dobře není v ničích silách provozovat úplně všechny stroje a technologické postupy. Je ovšem hloupostí nepřijmout zajímavou zakázku jen z důvodu, že třeba nejste schopni vytvořit výpalky z hliníku. Proč si prostě nenechat takovou maličkost vyrobit externě, díky čemuž budete moci danou zakázku přijmout?

Stačí jen nalézt vážně spolehlivého partnera, který vám dodá vše potřebné. V takových chvílích vás nejspíše napadne si vyhledat na internetu například heslo „řezání laserem Ostrava“ či podobné výrazy. Věřte nám – moderní dodavatel s dobrými CNC stroji vám dodá vaše zboží velmi rychle. Díky tomu váš zákazník ani nepozná, že jste si nechali pomoci.

Spolupracujte jen se špičkovým partnerem

Samozřejmě je potřeba sehnat prověřeného a kvalitního poskytovatele potřebných služeb. Přece jen na tom závisí vaše dobré jméno, a především vaše zisky. Vsaďte tedy na jistotu a neriskujte s neznámými dodavateli.

Jednou z takových jistot je pro velké množství klientů firma Fletonex. Ta se zaměřuje na zpracovávání plechů pro stavební i strojní průmysl, přičemž se jedná o prověřenou společnost se širokou základnou spokojených zákazníků. Svěříte-li se do jejich péče, rozhodně tím posunete svou výrobu zase o pěkný kus dále. Neodmítejte zakázky, nýbrž si s nimi nechte raději pomoci.

- A word from our sposor -

spot_img

Vhodná spolupráce zajistí vaší strojírenské firmě rychlejší růst. Co je lepší si nechat vyrobit externě?