- Komerční sdělení -spot_img

Staré práci s papírovým účetnictvím odzvonilo. Mnohé firmy, které byly zvyklé tlačit tuny dokumentů a archivovat kvanta dokladů, uvítali online účetní systém, který v sobě spojuje eleganci digitálního nástroje a fyzického poradenství top odborníků, kteří za systémem stojí.
V rámci Pohoda online můžete zcela nahradit svou externí účetní firmu, nebo zvýšit znalosti a výkon své vlastní účetní. V rámci jedné platby máte všechny dokumenty v cloudu, jsou tedy přístupné odkudkoliv a využíváte nejvyšší formu softwaru POHODA E1, dokonce i na zařízeních Apple.

V rámci přechodu na POHODA online získáte garance, že nebudete ztrácet peníze na zbytečných pokutách, stejně jako převzetí plné odpovědnosti za bezchybovosť vašeho daňového přiznání.

Slovenský podnikatelé přecházejí na modernější formu účetnictví. S POHODA online ušetří ve firmě tisíce eur!

Žádný systém vám však nenahradí důležité poradenství, pokud jej právě potřebujete. Proto máte k dispozici přes 20 top odborníků, kteří jsou vám k dispozici a kteří mají přístup k nejvyššímu know – how na trhu.

Přejděte na moderní způsob účetnictví a získejte řešení, které vám v současnosti neposkytne nikdo jiný. Protože, pokud vše funguje tak, jak má, vaše firma citelně ušetří peníze.

Klikněte na www.pohodaonline.sk a objevte množství benefitů, které mohou pomoci právě vašemu podnikání.

- A word from our sposor -

spot_img

Podnikatelé přecházejí na modernější formu účetnictví