- Komerční sdělení -spot_img

Pořízení nemovitosti je dobrý nápad do budoucna, ale bude vyžadovat značné finanční prostředky. Vhodného poskytovatele najdete v bankovní i nebankovní sféře.

Investice do nemovitostí se vyplatí především z budoucího úhlu pohledu. Nejen, že můžete konečně bydlet ve svém, ale také se tímto způsobem můžete dobře postarat o své děti. Ten, kdo už vlastní bydlení má, získá pronajímáním bytu či domu slušný přivýdělek.

  • Nejprve je ale nutné vhodnou nemovitost si pořídit.
  • Je jasné, že k tomu bude zapotřebí celkem vysoká finanční částka.

Tudíž rychlá půjčka v tomto případě asi nebude vhodným finančním produktem. Jedním z možných řešení je půjčka se zástavou nemovitosti.

  • Je to jednoduché.
  • Každý měsíc se budete více a více přibližovat k tomu, že bude získaná nemovitost skutečně vaše.

Jednou z variant půjčky se zástavou je klasická hypotéka od banky. Hypotéky jsou dnes nastavené přesně podle potřeb a možností každého klienta. Lze si dokonce zjistit podrobné informace už předem díky webovému nástroji, kterým je hypoteční kalkulačka. Dozvíte se nejen výši měsíčních splátek, ale i úrokovou sazbu a další potřebné informace.

Nízká bonita omezí možnosti výběru

Při žádosti u banky je zapotřebí mít dostatečně vysokou bonitu. Jinak vám banka finance nepůjčí. Bonita je v podstatě důvěryhodnost klienta.

  • Pokud máte záznam v registru, pak je jen malá šance u banky uspět.

Jestliže před vámi banka zavřela dveře, máte ještě možnost najít vhodného nebankovního poskytovatele. Na trhu je jich celá řada. Ti solidní, kteří mají pro provozování své činnosti licenci, jsou uvedeni na stránkách České národní banky. Nebankovní poskytovatelé se většinou specializují na produkty typu půjčka bez registru nebo půjčka bez příjmu. Neznamená to, že by věřitele tyto informace nezjišťovali. Jen mohou být k některým záležitostem více tolerantní nežli banky.

- A word from our sposor -

spot_img

Kde získat peníze na nákup nemovitosti